sobota, 4 kwietnia 2015

Fresh up juice Pracownicy obsługi Klienta

Zapraszamy wszystkich spragnionych owocowo-warzywnej eksplozji smaku. W menu znajdziemy soki ze świeżo wyciskanych owoców, warzyw oraz sałatki owocowe jak i całą gamę różnych koktajli, Bubble tea, Frozen Yogurt. Ogromną zaletą jest fakt, że soki i kremowe smoothies przygotowywane są na naszych oczach. Ceny bardzo przystępne.

Fresh up juice
Podstawowe informacje Branża / Kategoria: Gastronomia / Catering Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny Charakter pracy: Stacjonarna Rodzaj umowy: Umowa o dzieło / zlecenie Wymiar pracy: Cały etat, Część etatu Lokalizacja:Gdańsk Przymorze
Obrońców Wybrzeża 1

Wymagania:
umiejętność pracy w zespole,- dobry kontakt z klientem,
sumienność, uczciwość,
pozytywna energia,
książeczka sanepidowska,
ważna legitymacja studencka,
szukamy energicznych osób.
Obowiązki:

obsługa klienta,

przygotowywanie soków/ koktajli,smoothies,bubble tea,frozen yogurt

dbanie o estetykę stanowiska pracy
Oferujemy:

pracę w młodym zespole

Opis dodatkowy

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres mailowy: freshuppraca@gmail.com
Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się mailowo.

freshuppraca@gmail.com
tel.: 666-229-909
Gdańsk
NIP: 5842708127