sobota, 4 kwietnia 2015

oferta pracy: Konsultant ds. rekrutacji

Branża / Kategoria:
Administracja, Kadry / HR
Poziom stanowiska:
Specjalista
Charakter pracy:
Stacjonarna
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Cały etat
Wynagrodzenie:
od 3500 do 4500 zł
Lokalizacja:
Gdynia Śródmieście
Starowiejska 16/1

Wymagania:

  • komunikatywność, skrupulatność i sumienność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
  • samodzielność i zorientowanie na wyniki
  • biegła obsługa komputera i Internetu
Szanse na zakwalifikowanie się podniesie:
  • znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy przy rekrutacji
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

Obowiązki:

Konsultant jest odpowiedzialnym i dającym dużą satysfakcję zajęciem. W naszej firmie osoba na tym stanowisku reprezentuje firmę przed osobami które często po raz pierwszy spotykają się z jej ofertą. Asertywność, skrupulatność ale też empatia i umiejętność rozwiązywania problemów powoduje, że osiągane wyniki dają zarówno radość z pracy jak i niemałe korzyści finansowe.

Oferujemy:

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • możliwość natychmiastowego podjęcia pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w rekrutacji i HR oraz w obsłudze projektów zagranicznych
  • stanowisko pracy wymagające dużej samodzielności w działaniu
  • pracę w miłej atmosferze
  • kurs językowy i prywatną opiekę medyczną
  • rekrut@seniovita.pl
    tel.: 604576876
    Gdynia
    NIP: 7010390420